Avrupa'nın Her Yerinden Eksik Oyuncu Bilgileri!

Danimarka, Norveç, Hollanda ve çok daha fazlası!


Hobro - Silkeborg

 

Ev sahibi Hobro'da defans oyuncuları Tjornelund (9M), Justesen (6M), ortasaha oyuncuları Gotfredsen (13M) ve Babayan (24M 2G) forma giyemeyecek.

Konuk Silkeborg'da defans oyuncuları Salquist (15M), Sikosek (13M), ortasaha oyuncuları Dahl (4M) ve Cramer (5M) forma giyemeyecek.

 

Verona - Chievo

 

Ev sahibi Verona'da ortasaha oyuncuları Romula (26M), Valoti (19M 2G), Zaccagni (6M) ve Cerci (14M 2G) forma giyemeyecek.

Konuk ekip Chievo'da eksik oyuncu bulunmuyor.

 

Ranheim - Brann

 

Ev sahibi ekip'te geçen sezon 18 maçta görev alan defans Morten Eak, 22 maçta görev alan ortasaha Blakstad forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te eksik oyuncu bulunmuyor.

 

Craiova - Astra

 

Ev sahibi ekip'te ortasaha Rossi (5M) forma giyemeyecek.

Konuk ekip Astra'da ortasaha Balaure (23M 8G) forma giyemeyecek.

 

Dinamo Moskova - Krasnodar

 

Ev sahibi Moskova'da Terekhov (4M 1G) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te ortasaha Okriashvili (3M 1G) forma giyemeyecek.

 

Tosno - Rubin Kazan

 

Ev sahibi Tosno'da eksik oyuncu bulunmuyor.

Konuk Rubin Kazan'da defans Granat (18M)'ın forma giymesi şüpheli.

 

Cercle Brugge - Wilrijk

 

Ev sahibi ekip'te eksik oyuncu bulunmuyor.

Konuk ekip'te defans Pietermaat (17M), ortasaha oyuncuları Maes (27M), Schaessens (6M), Van Hyfte (27M) ve forvet Mbombo (7M 2G) forma giyemeyecek.

 

Ludogorets - Cherno More

 

Ev sahibi ekip'te ortasaha Lucas Sasha (18M) ve forvet Lukoki (21M 5G) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te defans oyuncuları Stanchev (15M), Vitinha (1M), Enchev (1M), ortasaha oyuncuları Ognyanov (23M 6G), Iliev (24M 3G), Kostidanov (14M), forvet Bozhilov (9M 2G) forma giyemeyecek.

 

Fürth - Kaiserslautern

 

Ev sahibi ekip'te ortasaha oyuncuları Pinter (9M), Omladic (4M), Bech(2M) ve Sercan Saraer (0M) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te defans oyuncuları Kessel (17M), Modica (5M), ortasaha oyuncuları Halfar (9M) ve Albaek (4M) forma giyemeyecek.

 

Bochum - Kiel

 

Ev sahibi ekip'te defans Leitsch (10M) forma giyemeyecek.

Konuk ekip Kiel'de ortasaha oyuncuları Conde (6M), Janzer (4M) ve hücum oyuncusu Seydel (18M 1G) forma giyemeyecek.

 

Benfica - Aves

 

Ev sahibi ekip'te ortasaha oyuncuları Pizzi (25M 5G), Salvio (19M 7G) ve Krovinovic (13M 1G) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te kaleci Quim (14M), ortasaha Ponck (23M), hücum oyuncuları Arango (16M 1G), Guedes (13M 2G) ve Balde (8M 1G) forma giyemeyecek.

 

Boavista - Estoril

 

Ev sahibi ekip'te defans Machado (5M) ve hücum oyuncusu Bulos (6M) forma giyemeyecek.

Konuk ekip Estoril'de 4 maçta görev alan defans Brandao forma giyemeyecek.

 

Brno - M.Boleslav

 

Ev sahibi ekip'te defans oyuncuları Sural (4M) ve Krystufek (3M) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te defans Fabian (11M) ve ortasaha Rada (12M) forma giyemeyecek.

 

Karvina - S.Prag

 

Ev sahibi ekip'te ortasaha Stepanovsky (15M) forma giyemeyecek.

Konuk ekip Prag'da ortasaha Sural (13M 6G) forma giyemeyecek.

 

Zürich - Lugano

 

Ev sahibi ekip'te defans Brunner (17M), ortasaha Sarr (18M) ve forvet Dwamena (21M 6G) forma giyemeyecek.

Konuk ekip Lugano'da as kaleci Da Costa (22M)'nın oynaması şüpheli, defans Golemic (21M) forma giyemeyecek.

 

Lausanne - St.Gallen

 

Ev sahibi ekip'te defans Maniere (14M), ortasaha Dominguez (2M 1G) ve forvet Zarate (16M 4G) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te ortasaha Tschernegg (15M) forma giyemeyecek.

 

Kilmarnock - Ross County

 

Ev sahibi ekip'te defans Greer (20M) ve forvet Jones (26M 4G) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te defans Kelly (13M), ortasaha Tansey (2M) ve forvet Craig Curran (26M 5G) forma giyemeyecek.

 

Partick Thistle - Aberdeen

 

Ev sahibi ekip'te ortasaha Bannigan (6M) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te As Kaleci Joe Lewis (23M) ve forvet Cosgrove (1M) forma giyemeyecek.

 

Wil - Vaduz

 

Ev sahibi ekip'te kaleci Freid (7M) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te ortasaha Muntwiler (18M 2G) forma giyemeyecek.

 

Panionios - Atromitos

 

Ev sahibi ekip'te ortasaha Santana (4M), Makrillos (3M) ve forvet Lamprou (22M 5G) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te defans Chatziisaias (23M), ortasaha Vasilakakis (24M 4G) ve forvet Manousos (9M 2G) forma giyemeyecek.

 

Chambly - Red Star

 

Ev sahibi ekip'te defans oyuncuları Soubervie (19M), Durimel (11M), Aine (3M), Pinteaux (9M), ortasaha oyuncuları Burel (2M), Rodrigo (7M) ve forvet Lebon (8M 1G) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te eksik oyuncu bilgisi bulunmuyor.

 

Den Haag - Nac Breda

 

Ev sahibi ekip'te defans Pinas (5M), hücum oyuncuları Becker (24M 2G) ve Kishna (2M) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te ortasaha Schoofs (5M) forma giyemeyecek.

 

Venlo - Excelsior

 

Ev sahibi ekip'te defans oyuncuları Dekker (12M) ve Van Bruggen (21M) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te kaleci Damen (3M), defans oyuncuları Payne (3M), De Wijs (14M), forvet oyuncuları El Azzouzi (17M 2G) ve Elbers (18M 2G) forma giyemeyecek.

 

AEL Limassol - Omonia

 

Ev sahibi ekip'te defans Dossa Junior (1M) ve ortasaha Dani Benitez (17M) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te kaleci Panayi (5M) ve forvet Demetriou (12M) forma giyemeyecek.

 

Almeria - Vallecano

 

Ev sahibi ekip'te ortasaha oyuncuları Verza (14M 2G), Costa (7M 2G), Mandi (23M), Panadero (21M) ve forvet Bangoura (5M) forma giyemeyecek.

Konuk ekip'te defans Velazquez (21M), ortasaha oyuncuları Amaya (16M) ve Dominguez (17M 2G) forma giyemeyecek.

09.03.2018