Dev Maç'a Aylin Bermant Analizi!

Real Madrid - Juventus..


Real Madrid'te Ramos cezalı. Stoper Nacho sakat. Başka bir eksikleri yok. Juventus'ta yedek orta saha Bentacur ve Dybala cezalı. Berdardeschi sakat. Barzagli'nin de oynaması zor görünüyor. 

Juventus'un hücum hattı Real Madrid karşsında çaresiz kaldı. Son bölüm dışında net pozisyonlara giremediler. 11'e 11 oyun giderken ilk yarıda Higuain'in serbest vuruştan bulduğu pozisyon dışında aklımda kalan bir pozisyonları olmadı. Son saniyelerde ise Cuadrado ile net pozisyonu değerlendirememişlerdi. Real Madrid oyunda maçın başından sonuna kadar üstündü. Juventus hiç bir bölümde ağırlığını hissettiremedi. Bugün de çok farklı bir oyun izleyeceğimizi düşünmüyorum. 

Ev sahibinde kritik bölge Ramos'un yeri. Genç Vallejo yeni iyileşti ve kadroya dahil edildi. Ya Vallejo'yu Varane ile izleyeceğiz ya da Casemiro o bölgeye çekilecek. Her iki durumda da Real'in savunmasının ilk maçtakinden daha fazla pozisyonu Juventus'a vereceğini düşünüyorum. İtalyanlarda Torino'da oynamayan Pjanic ve Matuidi'nin 11'e dönmesi de orta sahada Real ile başa baş oyun çıkarabileceklerini gösteriyor bana. 

Bu sefer karşılıklı bir maç izleriz. Real Madrid 3 gol avantajına sahip olduğu için 2 gol bulduktan sonra maçı zorlamayabilir. 2-1 ya da 2-2 skorlarına yakınım. 

 

Tahmin: 2.5 ÜST | Oran:1.40

11.04.2018